45 47 50 00
 

Kontakt Næsseslottet

Du er altid velkommen til at kontakte os såfremt du skulle have spørgsmål.

Information


Næsseslottet
Dronninggårds Allé 136
DK.2840 Holte


Tlf: +45 45 47 50 00

CVR: 20830573

E-mail: kontorhotel@naesseslottet.dk

Book os direkte på Konference.dk

Følgende virksomheder har i dag domicil på Næsseslottet:

Firma Telefon Web
Adelis Equity Partners 45 47 50 48
+46 852 520 010
www.adelisequity.com/da
Advokatfirmaet Kold Christensen 45 47 50 25 www.akc.dk
At&T Global Network Services Danmark ApS 70 27 50 00 www.corp.att.com
Bo Finans 70 26 81 09 www.bofinans.dk
Brand People 45 47 50 33 www.brandpeople.dk
C-cure 45 41 14 46 www.c-cure.dk
Criipto 20 20 61 68 www.criipto.com
Haue Holding 45 47 50 04 www.haueholding.dk
Holte Terapi 45 47 50 06 www.holteterapi.dk
Iron4u 45 47 50 40
45 47 50 39
www.iron4u.com
Jentzen & Partners 45 47 50 14 www.jentzen.dk
MORE 45 47 50 08 www.more.care
Othania 45 47 50 00 www.othania.dk
People Capital Partner 45 47 50 08 www.peoplecapital.dk
Rapohr 30 25 19 00 www.reimerlegal.com
Reimer Legal 45 47 50 59 www.reimerlegal.com
Resilient People ApS 23 62 08 91 www.resilientpeople.dk
Resorther Pharma 41 88 95 70 www.resotherpharma.com
ScandiMir ApSr 45 41 10 10 www.scandimir.dk
Stig Hølledig 45 47 50 50 www.holledig.dk
Synatch Pharma ApS 45 47 50 20 www.synactpharma.com
ValueSelling Associates 31 12 20 01 www.valueselling.com
Yournurse 30 56 52 67 www.yournurse.dk
Økomatch 45 47 50 51
82 82 39 90
www.okomatch.dk
Tilmeld dig
Næsseslottets nyhedsbrev
og følg med i vores spændende aktiviteter
Tilmeld
Du kan afmelde dig når som helst.
close-link