45 47 50 00
 

Kontakt Næsseslottet

Du er altid velkommen til at kontakte os såfremt du skulle have spørgsmål.

Information


Næsseslottet
Dronninggårds Allé 136
DK.2840 Holte


Tlf: +45 45 47 50 00

CVR: 20830573

E-mail: kontorhotel@naesseslottet.dk

Book os direkte på Konference.dk

Følgende virksomheder har i dag domicil på Næsseslottet:

Firma Telefon Web
Adelis Equity Partners 45 47 50 48 www.adelisequity.com/da
Advokatfirmaet Kold Christensen 45 47 50 25 www.akc.dk
AIM IT 60 29 10 10 www.aimit.dk
Annemarie Aundal Toft Kommer snart Kommer snart
At&T Global Network Services Danmark ApS 70 27 50 00 Hjemmeside på vej
Consensus Management 45 47 50 33 www.consensusmanagement.dk
FrontMedia 48 22 44 50 www.frontmedia.dk
Holte Terapi 45 47 50 34 www.holteterapi.dk
Iron4u 45 47 50 40 www.iron4u.com
Jensen Capital Management 45 47 50 14 www.jensencapitalmanagement.com
Lotus Paper A/S 45 89 15 74 Hjemmeside på vej
MORE 45 47 50 35 www.more.care
People Capital Partner 45 47 50 08 www.peoplecapital.dk
Reimer Legal 45 47 50 59 www.reimerlegal.com
Resilient People ApS 23 62 08 91 http://resilientpeople.dk/
Scanimir Solar 45 41 10 10 www.scandimir.dk
Stig Hølledig 45 47 50 50 www.holledig.dk
WinSpire 20 92 52 24 www.winspire.dk
Økomatch 45 47 50 51 www.okomatch.dk